stoliki kawowe

Jeśli wypatrujesz wyszukanych projektów na dekoracje, postaw na własnoręcznie robione czy też zdobione ramki na fotografie. W ten sposób nadasz swojemu wnętrzu bardziej osobisty charakter oraz spowodujesz, że dobre wspomnienia zawisną na ścianie powodując uśmiech na ustach . Twoi goście również nie przespacerują obojętnie obok pomysłowo skomponowanej wystawy zdjęć.
Ramka ze zepsutych drzwi, okna albo lustra.
Przenosiny? Renowacja? Zmiana mebli z mieszkania toświetny czas na eksploatacje pokładów pomysłowości oraz rzeczy, które przy pomocy szczypcie roboty i pomysłowi zdołają zyskać drugie życie. Jeśli marzy Ci się powierzchnia wypełniona fotografiami, postaw na ogromne elementy takie jak drzwi lub okna.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Kochasz morską bryzę, a plaża mogłaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją pasję do stworzenia „morskiej” ramki. Warto zabawić się piachu, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka i wyklejanych fragmentów imitującychnaśladujących łódkę lub koło ratunkowe. W ten sposób stworzysz marynistyczną ramkę, która z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych podróżach.

Dodaj komentarz