O nas

Internet już na stałe wkroczył w nasze życie. Szukamy w nim wszystkich informacji, wskazówek, porad i wymieniamy się tymi informacjami. Na pewno każdy z Was choć raz zadał sobie pytanie, dlaczego po wpisaniu hasła do wyszukiwarki wyświetlają się pewne strony, które dzień później, na to samo hasło, już są zastąpione innymi. Tak samo szukając informacji na komputerze w pracy, a później szukając tych samych informacji w domu znajdziemy zupełnie inne strony. Dzieje się tak poprzez zewnętrzne i wewnętrzne działania. Do tych pierwszych należy ingerencja firm czyli agencja interaktywna Warszawa, do tych drugich same działania wyszukiwarki Google.

Jako agencja interaktywna zajmujemy się właśnie takimi zagadnieniami jak tworzenie profesjonalnych stron internetowych, pozycjonowanie, pisanie tekstów SEO i wiele innych działań, które są wiązane z promowaniem firmy w internecie. Dlatego jeśli nie jesteście znawcami tematu i nie macie czasu wdrażać się w temat – wtedy takie rzeczy możecie zlecić właśnie nam. Zajmujemy się także szeroko pojętym marketingiem internetowym, czyli:

  • Tworzenie wizerunku firmy w sieci, typu: kampanie reklamowe

  • Tworzenie i obsługa stron internetowych oraz sklepów

  • Projektowanie logotypów, różnych materiałów reklamowych czy też prezentacji

  • optymalizacja witryn

Jesteśmy na bieżąco z informacjami ze świata marketingu, szukamy coraz to lepszych rozwiązań, śledzimy trendy jakie panują w tym sektorze. Nasza agencja interaktywna świadczy usługi z których może skorzystać każdy: małe i średnie przedsiębiorstwa czy też indywidualni klienci, niezależnie od branży. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wyjaśnimy, doradzimy i wspólnie uzgodnimy zakres prac, by zapewnić Państwa firmie lepszą widoczność wśród użytkowników. Wspieramy Państwa poprzez tworzenie stron firmowych, sklepów internetowych, strategiczne działania marketingu internetowego, dbając o najwyższą jakość naszych usług. Stawiamy na kontakt z klientem i dostarczamy mu rozwiązań, które wzmocnią jego pozycję w sieci i dać przewagę nad konkurencją. Szeroki wachlarz oferowanych usług pozwala na wykonanie większości usług w obrębie jednej agencji. Jesteśmy skuteczni – zdobywamy doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Wypozycjonowaliśmy tysiące fraz, zoptymalizowaliśmy setki stron. Z nami mają Państwo pewność, że osiągniecie sukces a firma zacznie prężniej się rozwijać.