Kasacja pojazdów

Zapraszamy do wykorzystania z naszych usług z całego województw. Absorbujemy się skupem aut, złomowaniem pojazdów i skupem samochodów oraz kolorowych metali Pozyskaliśmy akceptację na prowadzenie recyklingu aut, wskutek czego staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Pozwoliło nam to na rozszerzenie obszaru działalności i jej szybki postęp w kierunku pełnej ochrony środowiska.
Prócz przyjmowaniem starych i uszkodzonych pojazdów zajmujemy się również skupowaniem złomu metalowego, metali kolorowych, akumulatorów oraz makulatury. Zapewniamy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę każdego interesanta. Auto szrot.
Własna firma w całości dba o ochronę otoczenia naturalnego i spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszystkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., które pozostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem pojazdów, ale dodatkowo prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Posiadamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz ciężarowych. Podajemy części karoserii, podwozia, układy elektryczne i wiele innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów profesjonalnie pomogą w wyborze właściwych części. Auto Złom zajmuje się skupowaniem, złomowaniem oraz autokasacją pojazdów rozmaitego typu w każdym stanie. Złomowisko przyjmuje zarówno działające auta, jak i samochody powypadkowe, skorodowane, stare i zepsute. Złomowisko własną robotę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które umożliwiają wystawianie oraz wydawanie zgodnych z bieżącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej pismami o likwidacji. Poświadczenia te umożliwiają klientom proste wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu oddania pojazdu na złom.