Fale radiowe

Jeżeli chcecie wykonać zabieg podnoszenia piersi oraz równoczasowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie znajduje się go za wiele. Polecamy skorzystać z prekursorskiej metody zwiększania biustu tłuszczem osobistym.
Dzięki nowej technice, która została poddana pilnym badaniom klinicznym, wolno powiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Eksperci

Chirurg od nosów niezawsze po mistrzowsku ulepszy brzuch. Fachowiec od implantów piersi niezawsze wykona perfekcyjną rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, która ma być poprawiana. Tu dużo czynników wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący efekt końcowy.

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jedynym sposobem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi kompleksami. Sporządziliśmy nową filozofię postępowania, starając się bezkonfliktowo scalić medycynę oraz sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie oraz poprawiamy jakość życia wielu postaci.

chirurgia plastyczna

Dodaj komentarz